Телефон: +38 (050) 951-54-70
Розташування:
Готель "Донець" Готель "Донець" Готель "Донець" Готель "Донець" Готель "Донець" Готель "Донець" Готель "Донець" Готель "Донець" Готель "Донець" Готель "Донець" Готель "Донець" Готель "Донець"

Ще сам Антон Павлович Чехов казав: «Святогірськ – це донецька Швейцарія», з цим не можна не погодитися. На сьогоднішній день Святогірськ є повноцінним курортним містом з розвиненою інфраструктурою та безцінною історико-культурною спадщиною.Святогірськ розташований на мальовничому березі річки Сіверський Донець, в 160 км від Донецька. Якщо Ви прийняли рішення провести відпустку або вихідні дні в цій казковій місцевості, заздалегідь забронюйте номер готелю в Святогорську. Наш міні-готель пропонує Вам комфортні та затишні номери з євроремонтом. Міні готель Святогорська має такi зручностi:

- LCD телевізор;
- cупутникове TV;
- Wi-Fi;
- холодильник;
- мiкрохвильова піч;
- чайник;
- санвузол в номері.

Що стосується екскурсійної програми, в чудовому Слов'яногорську (друга назва міста), Ви зможете відвідати видатні пам'ятки історико-культурної спадщини Святогорська та всього слов'янського народу в цілому:

- Свято-Успенська Лавра (входить до ТОР Чудес України);
- Національний Парк «Святі Гори»;
- 600-рiчний Дуб;
- пам'ятник Артему;
- Скит Всіх Святих землі Руської;
- Озера Бездонне та Банне.

Ви вибрали Святогірськ як місце для сімейного чи корпоративного відпочинку? Оренда готелю допоможе Вам завчасно вирішити питання розміщення у презентабельних номерах затишного міні-готелю.
Примітно, що у нас Ви можете орендувати номер готелю в Святогорську за цілком адекватною ціною.
Святогірськ зустріне Вас своєю привітністю, ароматом соснового лісу та чудовим мікрокліматом. Тут спеціально для Вас організований відпочинок у будь-який час року. Влітку Ви можете поплавати в цілющій воді річки Сіверський Донець, а в холодну пору року – насолодитися зимовими розвагами. Знайти душевну рівновагу в святій обителі – це мрія чи не кожної сучасної людини.
Гідний сервіс, який пропонує Вам наш міні-готель Святогорська, є чудовою альтернативою поїздок в близьке чи далеке зарубіжжя. Тут Ви зможете відчути наповнене силою та цілющою енергетикою повітря, яке буде сприяти поліпшенню самопочуття та душевного благополуччя.

Замовте номер готелю в Святогорську вже зараз, зв'язавшись з адміністрацією міні-готелю в телефонному режимі. Не відкладайте свій відпочинок на завтра, адже вже сьогодні можна відправитися в мальовничий край під назвою Святогірськ!Телефони готелю в Святогорську: (050) 951-54-70

Наша адреса: м. Святогірськ, вул. Островського, 19а (в 200 метрах від автовокзалу, напроти центральної пошти).